LAJMI I FUNDIT:

Edicioni i rastësishëm i manekines Alessandra Ambrosio: Edhe ju me siguri i keni këto pjesë veshje në gardërobën tuaj!

Edicioni i rastësishëm i manekines Alessandra Ambrosio: Edhe ju me siguri i keni këto pjesë veshje në gardërobën tuaj!

Paparacët fotografuan manekinen Alessandra Ambrosio në një version krejtësisht të relaksuar, teksa shëtiste në rrugët e Los-Angelesit

Reklama

Ajo na dha një ide të mrekullueshme për një stil të rastësishëm, të përditshëm, transmeton Telegrafi.

Edhe ju ndoshta tashmë i keni këto veshje ose pjesë të ngjashme në gardërobën tuaj, kështu që lehtë do të jeni në gjendje ta kopjoni këtë kombinim të modës.

Ajo zgjodhi xhinse të bardha “të grisura”, të cilat janë një hit absolut këtë verë.

Bluza atleteje dhe sandalet me taka më të vogla përshtaten në mënyrë të përsosur.

Nga aksesorët, ajo kishte vetëm një shall në një ngjyrë portokalli të ndritshme që plotësonte në mënyrë të përkryer stilin dhe i dha një notë interesante.

Ju pëlqen ky kombinim mode?

/Telegrafi/