Do t’ju ngazëllejë me çfarë lehtësie kjo bukuroshe i bën ushtrimet në palestër

Kate Beckinsale është 46 vjeç, mirëpo ushtron si shumica e vajzave të reja, transmeton Telegrafi.

Ajo nën mbikëqyrjen e trajnerëve Brad Siskind dhe Gunnar Peterson përgatitet për role të reja dhe e çon dukjen e saj deri në perfeksion.

Në video-xhirim ka demonstruar ushtrimet në topin e madh të pilatesit.

View this post on Instagram

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on Oct 5, 2019 at 4:47pm PDT

“Të dielën, Brad nxjerr topin e madh të pilatesit”, ka shkruar ajo bashkë me publikimin.

Kate stërvit gjatë gjithë ditës, mirëpo nëse na duket që këtë ushtrim është e lehtë të bëhet ju duhet gjithsesi mjaft forcë që të mbani ekuilibrin dhe ta bëni ushtrimi siç duhet.

Aktoren shpesh kemi rastin ta shohim në trajnim, ndërsa si e tillë është motivim për adhuruesit e saj. /Telegrafi/