Kërkimi i një vendi të ri për të banuar mund të jetë një përvojë e frikshme, por kompleksi Albi Residence në Gjilan ofron një mundësi fantastike për të investuar në një hapësirë jetese komode dhe moderne. Nëse jeni në treg për një banesë të gjerë dhe të dizajnuar mirë, mos kërkoni më larg se kjo banesë në kompleksin Albi Residence.

Banesa ka një sipërfaqe mbresëlënëse 127 metra katrorë dhe përmban një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë elegante me plan të hapur, e përkryer për të argëtuar mysafirët ose për t’u çlodhur me familjen.

Banesa ka tre dhoma gjumi, secila prej të cilave ofron hapësirë të bollshme dhe dritë natyrale. Të tre banjat janë gjithashtu të dizajnuara bukur dhe të përfunduara sipas standardeve më të larta. Banesa gjithashtu ka edhe një ballkon ku mund të shijoni një filxhan kafe ose një gotë verë duke shijuar pamjet mahnitëse panoramike të qytetit.

Blerja e banesës në Gjilan është një investim i zgjuar që ofron shumë përfitime. Së pari, Gjilani është një qytet i lulëzuar me një ekonomi në rritje, që do të thotë se vlerat e pronës janë në rritje. Për më tepër, qyteti ofron një standard të lartë jetese, infrastrukturë të shkëlqyer dhe një skenë kulturore të gjallë.

Kjo banesë është një mundësi e shkëlqyer investimi në qytetin e Gjilanit. Kompleksi Albi Residence ndodhet pranë qendrave tregtare, restoranteve dhe lehtësive të tjera, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për këdo që kërkon të jetojë në një lagje të gjallë dhe dinamike.

Me dizajnin e tij modern, hapësirat e bollshme të jetesës dhe vendndodhjen e përshtatshme, kjo banesë është një mundësi e shkëlqyer për ta bërë Gjilanin shtëpinë tuaj të re.

Çmimi për m2 i banesës është 800 euro dhe i diskutueshëm. 

BANESA NË SHITJE

Albi Residence në Gjilan.

Sipërfaqja 127m2

Kati 6

Sallon me kuzhine

3 Dhoma gjumi

3 Banjo

1 Ballkon

Çmimi për m2 është 800€  (i diskutueshëm)

Sipas kërkesës ka garazha dhe depo :

Çmimi i garazhës, 6.500€

Çmimi i depove, 350€  për m2, sipërfaqja e depove është 3 deri 4 m2

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90