Veshjet më të efektshme na vijnë bashkë me kombinimet e pullave ngjyrë të kaltër dhe çizmeve të peshkatarëve të gjata deri mbi gjunjë me lëkurë ngjyrë të kuqe të zjarrtë.

Nga këmisha-fustan Rag&Bone, nëpërmjet këmishës asimetrike Self Portret në një sup deri te Fendi-xhemperi, vijat janë në fokus për sezonin e ardhshëm pranveror, transmeton Telegrafi.

Oferta e linjave dhe linjave të holla të të gjitha llojeve kurrë nuk ka qenë kaq e larmishme, ndërkaq damat e njohura na demonstrojnë kush janë favoritet e tyre dhe si t’i veshim këtë verë.

Kryesorja është të njihni trupin tuaj dhe të dini se cili model më mirë ju përshtatet, dhe pastaj rrobat me vija i kombinoni me kujdes me pjesët e tjera të detajeve të modës

Rag and Bone

Self Portrait

Nina Ricci

Nina Ricci

Altuzarra

Altuzarra

Balenciaga

Fendi

Loewe

Manish Arora

Miu Miu

Sacai

/Telegrafi/