Aksesorët e bukur akrilik janë kthyer zyrtarisht si trend, dhe Dua Lipa ka shtuar ato në pamjen e saj të fundit në Instagram.

Unazat shumëngjyrëshe me rrathë po shfaqen kudo, dhe ato po na bëjnë të pendohemi që kemi hedhur të gjitha pjesët tona të dashura nga mosha pesë vjeçare – dhe rezulton se Dua është gjithashtu një fanse e madhe.

Dua tregoi pamjen e saj të frymëzuar nga aksesorët akrilik në postimin e fundit në Instagram, duke ndarë një seri fotografish nga udhëtimi i saj në Meksikë.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Veshur me një bluzë të thjeshtë të zezë dhe pantallona të shkurtra, Dua shtoi ngjyra në veshjen e saj me rrathë të ngjyrosur portokalli, gjelbër, kaltër dhe rozë në të dy kyçet e dorës, si dhe tre unaza të thella në secilën dorë me ngjyrë rozë, verdhë dhe gjelbër.

Ajo e shoqëroi pamjen e saj me disa gërsheta të hijshme, vathë të vegjël argjendi dhe thonj të thjeshtë, dhe pamja e plotë është perfekte. /Telegrafi/