0Shares

Gruaja e paemëruar nga Ontario e Kanadasë, ka thyer ekranin e telefonit duke dashur të tregonte se si po e hap shishen me thikë.

Pas katër tentimeve, më në fund ajo hoqi kapakun, por u befasua keq kur pa dëmin që shkaktoi, transmeton Telegrafi.

“Mos i kryejë këto teknika në prani të njerëzve, sepse mund ta lëndosh dikë”, është një koment lidhur me rastin.

Në të njëjtën kohë, rekomandohet të përdoren çelësat dhe mjetet adekuate, e jo teknikat tjera kot që mund të shkaktojnë probleme më pas. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)