LAJMI I FUNDIT:

Demi Moore shfaqet me veshje të rehatshme në Javën e Modës në Paris

Demi Moore shfaqet me veshje të rehatshme në Javën e Modës në Paris

Edhe kur nuk po ecën me këmbë në pasarelë, Demi Moore vazhdon të marr vëmendje në javën e modës.

Reklama

Gjatë Javës së Modës në Paris të hënën, ylli 58 vjeçar veshi kominoshe nga koleksioni i Stella McCartney Pranverë/Verë 2022.

Moore u shfaq pa sytjena nën veshjen seksi, e cila paraqiste një prerje të tejdukshme, të rrjetëzuar përgjatë bustit.

Ajo e përfundoi pamjen tërheqëse me një xhaketë bombarduese nga marka e McCartney, syze dhe çizme me platformë.

Moore, e cila u ul pranë Anna Wintour, u bashkua gjithashtu me vajzën e saj Scout Willis, 30 vjeç, për shfaqjen e mbushur me yje.

Nuk ishte paraqitja e vetme e dyshes së gjatë Javës së Modës në Paris, pasi ato gjithashtu morën pjesë në shfaqjen Chloé Womens Women Spring/Summer 2022 të enjten. /Telegrafi/