LAJMI I FUNDIT:

City Taxi për Prishtinë po kërkon 5 shoferë të ri!

City Taxi për Prishtinë po kërkon 5 shoferë të ri!

Kompania e taksive City Taxi, e cila për inovacionin e saj dhe lehtësinë për të porositur taksi përmes aplikacionit, ka njoftuar se është duke e shtuar numrin e taksive.

City Taxi po kërkon gjithsej 5 shoferë të ri t’iu bashkohen ekipit të tyre, të cilët mjaftojnë të kenë patentë të shoferit dhe vullnet për të punuar.

Përndryshe kjo kompani karakterizohet nga kushtet e mira të punëtorëve, ku rroga nuk është fikse, por vetëm me bonuse dhe shoferi fiton aq para sa punon!

Të gjithë të interesuarit duhet të lajmërohen përmes numrave të telefonit:

044 555 115
045 121 002

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Kompania Turistike Shpejtimi
Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

powertohr
Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Hausmeister
30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

Petrol Company
Rrëfimi i punëtorëve që erdhën nga Bangladeshi: Jeta në Kosovë është shumë e mirë

Rrëfimi i punëtorëve që erdhën nga Bangladeshi: Jeta në Kosovë është shumë e mirë

Ekonomi
Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Sachcaffé
Kalo në kategori