Të hënën, Ciara njoftoi se po ngjitet në nivel dhe po hyn në lojën e bukurisë duke lansuar linjën e saj të kujdesit të lëkurës.

E quajtur OAM – që do të thotë “On a Mission” (Në një mision)  – marka e bukurisë del në internet më 15 shtator.

“Ju keni pyetur… dhe ja ku është. Njihuni me salcën time sekrete”, shkroi këngëtarja në Instagram , duke e quajtur linjën “vite në zhvillim”.

Video në Instagram tregon komentet që fansat kanë lënë gjatë viteve duke i kërkuar modeles të tregoj rutinën e saj të kujdesit të lëkurës.

Kris Jenner shfaqet pa grim për të ndarë rutinën e saj të kujdesit ndaj lëkurës Kris Jenner shfaqet pa grim për të ndarë rutinën e saj të kujdesit ndaj lëkurës

Në komente, një fans pyeti: “Tani a mund të marrim planin e stërvitjes?” dhe një ndjekës shtoi: “Ajo ka atë kokë biznesi”.

Reklama

Linja e Ciaras po lansohet me pesë produkte “të nivelit klinik”, për të cilat ajo punoi me një ekip dermatologësh të certifikuar nga bordi për t’i përsosur, duke testuar ilaçet e saj në 96 gra me tone të ndryshme lëkure. /Telegrafi/

Reklama