LAJMI I FUNDIT:

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj ‘sheik’ për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj ‘sheik’ për të në një ditë

Gruaja e milionerit arab, Jamal Bin Nadak, influencuesja me origjinë britanike, Soudi publikon rregullisht video në TikTok në të cilat mburret për stilin e saj luksoz të jetesës.

Në një video të fundit, ajo u mburr me luksin dhe zbuloi se sa para burri shpenzon për të në një javë.


Ajo u mburr duke pirë një kafe prej 186 eurosh në një restorant luksoz me pjata dhe filxhanë të praruar, më pas tregoi çantat e stilistëve dhe njoftoi se burri i saj kishte shpenzuar 50 mijë dollarë për blerjet e saj luksoze.

Një udhëtim në Evropë kushtoi gjysmë milioni dollarë, një darkë luksoze kushtoi 1500 dollarë dhe ajo la 1200 dollarë për një manikyr në sallon. Kështu, milioneri arab shpenzoi rreth 513,000 euro për gruan e tij atë javë.

“Unë gjithmonë shpenzoj shumë në Dubai”, ka shkruar ajo krahas postimit, i cili ka mbledhur më shumë se katër milionë shikime. /Telegrafi/

@soudiofarabia I always over spend in Dubai✨ #millionaire #fyp #dubai #ksa ♬ Habibi (Albanian Remix) – Ricky Rich & Dardan

Në trend Fun

Më shumë
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Interesante
Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Interesante
Kalo në kategori