Bella Hadid u kthye në New York gjatë fundjavës së festave, ajo u fotografua e veshur me një maskë dhe një kombinim veshjesh shumë të bukur të stilit të rrugës.

Modelja 23-vjeçare kombinoi tutat me stampime Playboy, me një bluzë të bardhë të shkurtër.

Ajo mbante një çantë ngjyrë portokalli nga Telfar dhe iPhone-in me kufje, duke kombinuar tërë veshjen me syze dielli dhe vathë të varur.

Foto: GettyImages

Në përgjithësi, ishte një kombinim i shkëlqyeshëm.

Kjo është një nga daljet e para të Hadid që nga fillimi i pandemisë. Ajo u fotografua për herë të fundit në Itali me Hailey Baldwin, ku të dyja bënë një foto me rroba banje në një jaht.

Përndryshe, Hadid ka kaluar pjesën më të madhe të kohës jashtë qytetit, duke u karantinuar në Pensilvani me nënën e saj Yolanda Hadid dhe motrën Gigi Hadid. /Telegrafi/