LAJMI I FUNDIT:

Banorët flasin për Pozhegu Brothers: Profesionalizëm, komunikim dhe ndjeshmëri ndaj klientëve

Banorët flasin për Pozhegu Brothers: Profesionalizëm, komunikim dhe ndjeshmëri ndaj klientëve

Në botën konkurruese të pasurive të paluajtshme, gjetja e një kompanie ndërtimi që ofron vazhdimisht cilësi të jashtëzakonshme dhe kënaqësi të klientit mund të jetë një detyrë e frikshme. Megjithatë, një kompani që ka bërë bujë dhe ka fituar e të gjithë atyre që kërkojnë një vendbanim të ri për të jetuar është Pozhegu Brothers.

Me projektet e tyre të jashtëzakonshme si “Lugina e Perëndimit” , “Sarajet e Matit”, “Vargu i Blertë”, “Fronti i Matit”, “Vatra e Muhaxherëve” dhe “Mata Hill”,  Kompania Pozhegu Brothers janë bërë sinonim i ekselencës dhe kënaqësisë së klientit.

Se Pozhegu Brothers është zgjidhja më e mirë për të gjithë ata që duan një vendbanim të ri për të jetuar, tregojnë edhe banoret e kompleksit Sarajet e Matit – përvoja e tyre e mirë me Pozhegu Brothers është një nga arsyet e shumta se pse ato zgjodhën të jetojnë në këtë komplesk.

Shqipe Bajraktari, banore e kompleksit “Lugina e Perëndimit”, tregon rrugëtimin e saj për të zbuluar Pozhegu Brothers dhe kënaqësinë e saj me banesat e tyre. Fillimisht e panjohur me kompaninë, ajo u njoh me të nga një mike e cila vlerësoi përsosmërinë e banesave të Pozhegut

E intriguar, Shqipja ka bërë hulumtimin e saj, i cili ka nxjerrë në pah komente të shumta pozitive në rrjetet sociale. E bindur nga reagimet jashtëzakonisht pozitive, ajo vendosi të investojë në një apartament të Pozhegu Brothers.

Me banesën jo që jam e kënaqur, por jam e stërknaqur. Madje një pyetje që ma kanë bërë pronarët e kësaj kompanie ‘si po të duket’, përgjigja ime ishte shumë e shkurtër ‘si në parajsë’. Pritshmëritë e mija janë realizu. Ajo çka e veçon këtë banesë është fakti që fakti që në mënyrën më racionale është përdorur çdo milimetër e kësaj banese. Do të thotë kjo na lehtëson, mua si pronare e kësaj banese që të veproj më lirshëm me idetë dhe kërkesat e mija që i kam ndaj kësaj shtëpie”, thotë Shqipja.

Shqipja vlerëson natyrën bashkëpunuese të stafit të Pozhegu Brothers, duke theksuar përgjigjen e tyre të shpejtë ndaj kërkesave të klientëve.

E rëndësishme është që kemi siguri edhe jashtë banesës dhe në koridore, pastaj pastërtia është në nivel. Jam shumë e kënaqur, përpos tjerash edhe personeli veçanërisht Pohegu Brothers janë shumë bashkëpunues dhe janë në gjendje t’u përgjigjen kërkesave te klientëve”, shton ajo.

Anita Pasha, një tjetër banore e kompleksit Sarajet e Matit, ndan përvojën e saj pozitive me Pozhegu Brothers nga kontakti fillestar deri në dorëzimin përfundimtar të banesës së saj.

Ajo thekson nivelin e lartë të komunikimit dhe transparencës të treguar nga kompania gjatë gjithë procesit.

Qysh prej kontaktit të parë me kompaninë Pozhegu e deri te pranimi i çelësave të banesës komunikimi dhe transparenca kanë qenë shumë në nivel. Unë personalisht kam një përvojë shumë të mirë me kompaninë. Kontaktet vazhdojnë mes nesh për çështje të ndryshme rreth banesës dhe çdo herë ka gatishmëri nga ana e kompanisë për të ndihmuar në çfarëdo procesi”, thotë ajo.

Ajo më tej ia jep rekomandimin e saj kujtdo që kërkon një partner ndërtimi të besueshëm dhe të besueshëm. Anita thekson se Pozhegu Brothers jo vetëm që përmbush premtimet e tyre, por gjithashtu shkon përtej dhe më tej për të siguruar kënaqësinë e klientit dhe një udhëtim të qetë për pronësinë e shtëpisë.

Unë kompaninë e kam rekomanduar tek familjarët e mi të cilët poashtu kanë blerë banesë nga ta. Përndryshe të gjithë që më pyesin nga shoqëria dhe familja do t’ju rekomandoja të bashkëpunojnë me Pozhegu Brothers dhe t’i konsiderojnë ofertat e tyre”, përfundon ajo.

Nëpërmjet rrëfimeve të Shqipe Bajraktarit dhe Anita Pashës, është evidente se përkushtimi i Pozhegu Brothers ndaj dizajnit racional, vëmendjes ndaj detajeve dhe mbështetjes së palëkundur ndaj klientit i veçon ata nga konkurrenca.

Me komunikimin e tyre të jashtëzakonshëm, transparencën dhe gatishmërinë për të ecur më shumë, Pozhegu Brothers ka fituar një klientelë besnike dhe një reputacion të shkëlqyer në industrinë e ndërtimit. Qoftë Sarajet e Matit apo ndonjë projekt tjetër, Pozhegu Brothers vazhdon të ndërtojë ëndrra dhe të krijojë shtëpi të qëndrueshme për klientët e tyre.

Për më shumë informacione kontaktoni:

Facebook: Pozhegu Brothers

Nr.tel: 045 543 222

E-mail: pozhegubrothers@gmail.com

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus
Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Vitaland
Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Korporata Rugove
Vendi ku ndjehesh rehat me gjithçka afër - Tem Residence

Vendi ku ndjehesh rehat me gjithçka afër - Tem Residence

Lesna Ndertimi
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove
INSTAT: Shqiptarët, pagat më të ulëta - punojnë me orë më të zgjatura se Evropa dhe rajoni

INSTAT: Shqiptarët, pagat më të ulëta - punojnë me orë më të zgjatura se Evropa dhe rajoni

Ekonomi
Kalo në kategori