LAJMI I FUNDIT:

Ambasadori i Britanisë së madhe në Kosovë viziton Viva Fresh

Ambasadori i Britanisë së madhe në Kosovë viziton Viva Fresh

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott, sot ka vizituar kompaninë Viva Fresh Store dhe më këtë rast, ai u takua me menaxhmentin dhe pronarin e kompanisë  Xhevdet Rexhepi.

Gjatë takimit, mes tjerash Rexhepi e njoftoi ambasadorin për projektet strategjike dhe zhvillimore që kompania Viva Fresh Store është duke i implementuar brenda dhe jashtë vendit.

Gjatë vizitës së tij në Qendrën e Logjistikës u njoftua nga afër edhe me teknologjinë e fundit të sistemeve më inovative dhe efikase të menaxhimit “smart” brenda hapësirave të logjistikës si dhe u takua edhe me stafin përcjellës të kompanisë pa të cilët, suksesi dhe zgjerimi i saj, do të ishte i pamundur!

Ju kujtojmë se ditë më parë, Oda Ekonomike e Kosovës në shënimin e 60 vjetorit të saj, ka ndarë shpërblimet vjetore për kompanitë më të suksesshme të Republikës së Kosovës dhe më këtë rast, Viva Fresh Store është shpërblyer me dy çmime “Punëdhënësi i Vitit 2022” dhe “Tatimpaguesi i Vitit 2022”.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

Ekonomi
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Al Trade Center
Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Cinestar
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Kalo në kategori