Ish-Spice Girl dhe gruaja e David Beckham ka sjellë stilin e saj të njohur dhe shumë autentik

Këtë veshje e ka përshkuar me guxim dhe një prekje të avangardës – për ata që marrin guximin të kombinojnë veshjet e modës në këtë mënyrë, transmeton Telegrafi.

Dhe kështu as koleksioni vjeshtor i brendit VB nuk bën përjashtim, dhe stilistja në profilin e vet në Instagram ka “demonstruar” si të vishni dhe kombinoni veshjet e koleksionit më të ri # VBFW2020.

View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Oct 10, 2020 at 2:15am PDT

Këto janë funde me palosje shumë të pazakontë, çizme me ngjyra të zjarrta dhe modeli i pashmangshëm britanik në këmishë dhe xhaketë leshi.

Bien posaçërisht në sy rripat, të cilët tashmë janë bërë të njohur në mesin e adhuruesve të markës VB, dhe ato janë rripa që kanë duar në vend të pullave klasike.

View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Sep 8, 2020 at 2:58am PDT

Si po ju pëlqen koleksioni i fundit i Victoria Beckham? /Telegrafi/