LAJMI I FUNDIT:

Vdes në aksident në Rumani Oficer i Kontaktit të Shqipërisë bashkë me bashkëshorten

Vdes në aksident në Rumani Oficer i Kontaktit të Shqipërisë bashkë me bashkëshorten
Foto: Ilustrim

Sot në Rumani, si pasojë e një aksidenti automobilistik, ka humbur jetën Ervin Dervina, Oficer i Kontaktit i Shqipërisë pranë Qendrës për Forcimin e Ligjit në Evropën Juglindore (SELEC), si dhe bashkëshortja e tij, shtetase rumune.

Reklama

Policia e Shtetit shpreh dhimbjen dhe solidaritetin për familjarët e 41-vjeçarit dhe bashkëshortes, për humbjen e papritur dhe të parakohshme të të afërmve të tyre, si dhe është e angazhuar maksimalisht dhe në bashkëpunim të vazhdueshëm me autoritetet rumune për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./Lapsi.al/