Lëreni Machine Gun Kelly të vendosë një kuptim të madh në unazën e tij të fejesës.

Këngëtari i “Papercuts”, 31 vjeç, i propozoi Megan Fox , 35 vjeçe, të martën nën një pemë të veçantë dhe i dhuroi aktores një unazë shumë të veçantë.

Kelly u bashkua me argjendarin Stephen Webster për të dizajnuar një stil “toi et moi” që përmban gurët e lindjes së çiftit: një diamant për veten e tij dhe një smerald për nusen e tij të ardhshme.

View this post on Instagram

A post shared by Megan Fox (@meganfox)


Dy gurët në formë dardhe janë vendosur “në dy breza magnet gjembash që bashkohen si dy gjysma të të njëjtit shpirt duke formuar zemrën e errët që është dashuria jonë”, shkroi Kelly në Instagram.

Olivia Landau tha për Page Six Style se unazat me dy gurë kanë qenë një trend i madh gjatë dy viteve të fundit. “Gurët e saj duken të jenë rreth 2 deri në 2.5 karat secili në madhësi. Në varësi të cilësisë, një unazë e ngjashme mund të variojë nga 50 mijë deri në 75 mijë dollarë”, tha ajo.


Guri i dyfishtë është jashtëzakonisht i përshtatshëm për çiftin, të cilët filluan të takohen në vitin 2020 pasi u takuan në xhirimet e filmit të tyre “Midnight in the Switchgrass”.

Fox ishte martuar më parë me Brian Austin Green dhe të dy kanë tre fëmijë: Noah, 9, Bodhi, 7 dhe Journey, 5. Kjo do të jetë martesa e parë për Machine Gun Kelly (emri i vërtetë është Colson Baker), edhe pse ai ka një vajzë 13-vjeçare, Casie. /Telegrafi/