LAJMI I FUNDIT:

Tri modele të thjeshta flokësh që janë perfekte për sezonin e festave

Tri modele të thjeshta flokësh që janë perfekte për sezonin e festave

Sezoni i festave është pranë nesh dhe bashkë me të vijnë edhe shumë blerje dhe vendime që kanë lidhje me modën dhe tendencat

Përveç veshjes, flokët dhe zgjedhja e modelit të duhur janë një angazhim serioz në tërësinë e dukjes tuaj.

Topuz ose bisht i kapur poshtë

Një topuz ose bisht i kapur poshtë është i preferuari i të famshmëve për një arsye: shkon me gjithçka. Minimal dhe shpesh pa ekzagjerime, ky është një stil që funksionon mirë gjatë ditës, por edhe natën.

View this post on Instagram

A post shared by Rosie HW (@rosiehw)

Flokë gjysmë të kapura dhe një topuz mbrapa kokës

Një stil që i mbështjell flokët topuz në pjesën e pasme të kokës dhe vjen si një zgjedhje ndaj stileve tradicionale. Ky version është i gjithanshëm, i lehtë për t’u krijuar dhe një zgjedhje fantastike kur ndiheni të pasigurt për modelin e flokëve gjatë netëve festive.

Flokë të lagur

Pasi t’i keni tharë flokët, aplikoni xhel në tërësinë e tyre, përdorni sërish tharësen e flokëve dhe jeni gati për të shkëlqyer kudo ku do t’i shijoni festat.

/Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Filtri që po

Filtri që po "tmerron" përdoruesit në TikTok - a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Në çift
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja

A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja "qëndis" veshët për t'u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori