LAJMI I FUNDIT:

Trendi më i preferuar i palltove për vitin 2020

Trendi më i preferuar i palltove për vitin 2020

Ka një trend palltosh që do të bëjë bujë këtë vit, janë ato nga lëkura, të bukura dhe elegante.

Bottega Veneta dhe Stella McCartney krijuan llogore të bukura dhe pallto nga lëkura (disa vegane) – në ngjyrë karamel, kafe me çokollatë, si dhe të zezë më klasike.


Palltot prej lëkure janë sigurisht një blerje me investim, pasi ato mund të kushtojnë shumë, kështu që duhet të zgjidhni me kujdes. Blerësit e modës kanë investuar shumë në xhaketa të lëkurës këtë sezon.

Palltot më të bukura të lëkurës, të cilat mund t’i merrni si inspirim i gjeni më poshtë:

/Telegrafi/