LAJMI I FUNDIT:

Trajnim në shtëpi: Ushtrime me një top të vogël pilates për barkun dhe vithet

Trajnim në shtëpi: Ushtrime me një top të vogël pilates për barkun dhe vithet

Sado që të angazhohemi, stomaku i sheshtë dhe vithet e tendosura, shpesh na duken të paarritshme

Reklama

Këto zona të trupit, kërkojnë ushtrime qëndrueshmëri të përkushtuar, gjë që te shumica nesh mungon.

Për të qenë rezultatet sa më të dukshme, është e domosdoshme që zgjidhni ushtrimet e duhura dhe të angazhoheni që t’i praktikoni në mënyrën e përshtatshme.

Këtë mund ta bëni në cilindo moment të lirë edhe në shtëpinë tuaj, transmeton Telegrafi.

Po ju sjellim propozimin e ushtrimit i cili aktivizon muskujt e stomakut, pjesët e poshtme dhe vithet, dhe gjithçka që ju nevojitet është një top i vogël pilates.

Mundohuni të bëni 2 – 3 seri.

/Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Për nënat
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Dilemat e prindërve: A bën fëmija të ngre pesha?

Dilemat e prindërve: A bën fëmija të ngre pesha?

Këshilla për prindër
Kalo në kategori