LAJMI I FUNDIT:

Tiffany Haddish është bërë gati tullace

Tiffany Haddish është bërë gati tullace

Tiffany Haddish njihet më së miri si komedianja që na bën të qeshim derisa të kemi dhimbje stomaku, por për disa kohë të paktën, ajo do të njihet si komediane që sapo preu pothuajse të gjitha flokët dhe sigurisht, kjo nuk është shaka.

Haddish tregoi në Instagram në një seri prej tre postimesh të IGTV procesin para fansave të saj. Aktorja e filloi prerjen dramatike duke e ndarë arsyetimin e saj: “Preva flokët! Unë i shkurtova të gjitha flokët sepse dua të shoh zbokthin e kokës time. Unë e di tërë trupin tim që e di se ku është çdo nishan, por unë nuk njoh zbokthin. Prandaj përshëndetje zbokth # E gatshme për gjithçka”, shkroi ajo.


Në videon e dytë, komediani siguron fansat se ajo nuk e ka humbur mendjen. Haddish thotë në video se çdo gjë është në rregull me trurin e saj dhe se ajo thjesht dëshiron vetëm të shohë zbokthin e saj. “Unë kam 100 nishane në të gjithë trupin tim, por sa kam në kokën time?”, tha ajo. Haddish gjithashtu thotë se kjo është diçka që ajo ka dashur ta bëjë për një kohë të gjatë, kështu që është e entuziazmuar që më në fund do ta bëjë atë.

Dhe në videon e fundit, shoqja e Haddishit, Precious, i kap karficat në kokë për të përfunduar prerje. “Precious po i qeth ato për mua”, thotë ajo. Në fund të klipit, kur flokët e saj ishin pothuajse qel, ajo bëri një lidhje të drejtpërdrejt me aktorin Ghanaian Michael Blackson për të zbuluar pamjen e saj të re. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Flokë dhe stil
Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Moda
Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Moda
Si të kombinojmë ngjyrat

Si të kombinojmë ngjyrat

Keshilla Modë
Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Moda
Kalo në kategori