LAJMI I FUNDIT:

Tetë ide lozonjare se si të visheni në një koncert

Tetë ide lozonjare se si të visheni në një koncert
getty images

Stina e ngrohtë sjell adrenalinë, plazhe, muzikë, koncerte dhe net më të gjata!

Pavarësisht nëse keni prenotuar një biletë disa muaj më parë apo keni ftesë nga miqtë tuaj, veshja nëpër koncerte është një formulë unike, gati një shprehje personale e stilit të preferuar.

Nuanca të forta, kapele njëngjyrëshe apo çizme të gjata, ja disa kombinime për ty që do të shijosh koncertin e radhës.

Një mënyrë e sigurt për të stiluar trendin është të shkoni me një fund lëkure me kontrast të kombinuar me një bluzë klasike triko.

Nga festivalet muzikore te arenat, këto ide veshjesh me siguri do t’ju ndihmojnë të kërceni natën me stil.

1. Efekti ‘Disco Renaissance’

GettyImages

2. Stili kauboj

3. Këpucë të sheshta

4. Xhinse të bardha + kanotiere

5. Fustan + atlete

6. Kostum njëngjyrësh

7. Kombinim me pantallona të gjera

8. Pa pantallona, me stil

GettyImages-