Tessa Thompson u vesh për të bërë përshtypje teksa mori pjesë në Festivalin e 79-të të Filmit në Venecia të hënën në mbrëmje për premierën e filmit “Don’t Worry Darling”.

Reklama

38-vjeçarja pozoi me një fustan të gjelbër që binte në sy, i cili kishte një ballë metalike dhe mëngë të fryra, të cilat derdhën poshtë në një bisht mahnitës.

Bukuroshja ngriti kuadrin e saj me një palë taka të bardha me rripa me platformë ekstreme, të cilat i shpërndau përmes një fustani mahnitës.

Ajo i mbajti flokët ngjyrë gështenjë në një topuz të lartë duke shfaqur një gamë joshëse të bronztë të grimit dhe një buzëkuq ngjyrë kafe.

Irina Shayk dëshmon fuqinë e një fustani të thjesht në Venecia Irina Shayk dëshmon fuqinë e një fustani të thjesht në Venecia
Reklama

Tessa ishte pajisur me një numër unazash verbuese dhe një byzylyk elegant me zinxhir ari. /Telegrafi/

Reklama