LAJMI I FUNDIT:

Të gjithë shikimin e kanë te këpucët e Julia Roberts: Nuk e kemi parë kurrë në një version kaq të çuditshëm

Të gjithë shikimin e kanë te këpucët e Julia Roberts: Nuk e kemi parë kurrë në një version kaq të çuditshëm
gettyimages

Nuk e kemi parë kurrë Julia Roberts në një edicion kaq të guximshëm mode

Për një shfaqje speciale të filmit të ri “Leave the World Behind”, i cili mbërrin në Netflix, më 8 dhjetor, 56-vjeçarja Julia Roberts nuk i la asgjë rastësisë.

Së bashku me miken dhe stilisten e saj prej shumë kohësh, Elizabeth Stewart, ajo projektoi një edicion në të cilin aksesorët e mrekullueshëm ishin në qendër të vëmendjes.

Në ceremoninë e hapjes së Javës së 22-të të Modës, ajo dërgoi një imazh mahnitës të sinergjisë së modës dhe artit të operës në botë, transmeton Telegrafi.

Një set rozë i përbërë nga pantallona të shkurtra në miniaturë dhe një xhaketë me dy radhë mbërtheckash është pjesë e koleksionit të ri të Gucci-t, por falë aksesorëve dhe këpucëve që bien në sy, ai ishte në plan të dytë.

E shoqëruar nga një gjerdan diamanti Chopard me shumë shtresa, ajo kishte veshur një palë mbathje të argjendta Gucci të mbuluara në një rresht rruaza të gjata që mbulonin detajin e takave në miniaturë.

Këto këpucë magjepsëse, të bëra për sezonin e festave të ardhshme, janë paraqitur edhe në koleksionin e ri të Gucci dhe nuk janë ende në dispozicion për shitje.

/Telegrafi/