LAJMI I FUNDIT:

Shkenda Dubova

69 Artikuj

Fjolla Morina me akuza të rënda ndaj disa kolegeve

Fjolla Morina me akuza të rënda ndaj disa kolegeve

Po Flitet
Shkenda Dubova martohet këtë verë

Shkenda Dubova martohet këtë verë

Yjet
Shkenda Dubova publikon fotografi nga ishujt Maldive

Shkenda Dubova publikon fotografi nga ishujt Maldive

Yjet
Shkenda Dubova e shijon janarin në Maldive, gjersa sjell poza atraktive për ndjekësit e saj nga pushimet luksoze

Shkenda Dubova e shijon janarin në Maldive, gjersa sjell poza atraktive për ndjekësit e saj nga pushimet luksoze

Yjet
Një muaj nga vdekja e të atit, vazhdojnë shkrimet prekëse nga Shkenda Dubova: Më mungon shumë

Një muaj nga vdekja e të atit, vazhdojnë shkrimet prekëse nga Shkenda Dubova: Më mungon shumë

Yjet
Shkenda Dubova me dedikim prekës për babanë e ndjerë pas ndarjes së tij nga jeta: Ma këpute shpirtin

Shkenda Dubova me dedikim prekës për babanë e ndjerë pas ndarjes së tij nga jeta: Ma këpute shpirtin

Yjet
Ndërron jetë babai i këngëtares Shkenda Dubova

Ndërron jetë babai i këngëtares Shkenda Dubova

Yjet
Shkenda Dubova me poza provokuese nga pushimet në Mykonos

Shkenda Dubova me poza provokuese nga pushimet në Mykonos

Yjet
Rrëfimi i Shkenda Dubovës: Pse e shiti makinën e pse u ndie “bosh” në ditën më të lumtur të saj

Rrëfimi i Shkenda Dubovës: Pse e shiti makinën e pse u ndie “bosh” në ditën më të lumtur të saj

Yjet
Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

Muzikë
Shkenda Dubova feston ditëlindjen e saj të 31-të

Shkenda Dubova feston ditëlindjen e saj të 31-të

Yjet
Shkenda Dubova nga Dubai paralajmëron këngën e re, pozon me veshje transparente dhe dekoltenë e hapur

Shkenda Dubova nga Dubai paralajmëron këngën e re, pozon me veshje transparente dhe dekoltenë e hapur

Yjet
Shkenda Dubova shfaqet tërheqëse në të kuqe, provokon me dekoltenë e hapur te pjesa e gjoksit

Shkenda Dubova shfaqet tërheqëse në të kuqe, provokon me dekoltenë e hapur te pjesa e gjoksit

Yjet
Shkenda Dubova vjen me fustan transparent në klipin e ri

Shkenda Dubova vjen me fustan transparent në klipin e ri

Yjet
Shkenda Dubova paralajmëron se do të largohet nga muzika: Nuk jam unë për këtë profesion

Shkenda Dubova paralajmëron se do të largohet nga muzika: Nuk jam unë për këtë profesion

Muzikë
Shkenda Dubova vë në pah linjat trupore në një pozë para pasqyrës

Shkenda Dubova vë në pah linjat trupore në një pozë para pasqyrës

Yjet
Shkenda Dubova paralajmëron rikthimin në muzikë pas një kohe të gjatë

Shkenda Dubova paralajmëron rikthimin në muzikë pas një kohe të gjatë

Muzikë
Befasi, dedikime romantike e fotografi të përbashkëta – të famshmit shqiptarë urojnë partnerët për Ditën e Shën Valentinit

Befasi, dedikime romantike e fotografi të përbashkëta – të famshmit shqiptarë urojnë partnerët për Ditën e Shën Valentinit

Yjet
Shkenda Dubova uron Ditën e të Dashuruarve, ndërsa deklaron se është beqare

Shkenda Dubova uron Ditën e të Dashuruarve, ndërsa deklaron se është beqare

Yjet
Shkenda Dubova mohon të jetë në lidhje: Jam e lirë si zogu në mal

Shkenda Dubova mohon të jetë në lidhje: Jam e lirë si zogu në mal

Yjet
Shkenda Dubova shfaqet me të dashurin në fotografitë e fundit?

Shkenda Dubova shfaqet me të dashurin në fotografitë e fundit?

Po Flitet
Shkenda Dubova i hedh para Yllka Kuqit në ceremoninë e inaugurimit të qendrave të reja të dobësimit

Shkenda Dubova i hedh para Yllka Kuqit në ceremoninë e inaugurimit të qendrave të reja të dobësimit

Yjet
Shkenda Dubova shijon pushimet gjatë fundvitit në Dubai

Shkenda Dubova shijon pushimet gjatë fundvitit në Dubai

Yjet
Shkenda Dubova rikthehet me poza të reja, duket në formë të mirë trupore

Shkenda Dubova rikthehet me poza të reja, duket në formë të mirë trupore

Yjet