LAJMI I FUNDIT:

Kombëtarja e Holandës

459 Artikuj

Ndërpreu pushimet me të dashurën dhe babai i tij udhëtoi gjashtë orë kot për t’i sjell këpucët sportive – nuk luajti asnjë minutë në Euro 2024

Ndërpreu pushimet me të dashurën dhe babai i tij udhëtoi gjashtë orë kot për t’i sjell këpucët sportive – nuk luajti asnjë minutë në Euro 2024

Përfaqësueset
Publikohen pamjet e reja se si Holanda u dëmtua nga VAR-i përballë Anglisë

Publikohen pamjet e reja se si Holanda u dëmtua nga VAR-i përballë Anglisë

Përfaqësueset
“Po përpiqesh të më futësh në telashe?” – Van Dijk shpërthen ndaj gazetarit që i bëri pyetje provokuese

“Po përpiqesh të më futësh në telashe?” – Van Dijk shpërthen ndaj gazetarit që i bëri pyetje provokuese

Përfaqësueset
Ish-gjyqtari i FIFA-s jep një arsye të re pse penalltia e Anglisë ndaj Holandës nuk duhej akorduar

Ish-gjyqtari i FIFA-s jep një arsye të re pse penalltia e Anglisë ndaj Holandës nuk duhej akorduar

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve të Euro 2024

Formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve të Euro 2024

Përfaqësueset
Dumfries ka një reagim befasues kur u pyet për vendimin e penalltisë së Anglisë

Dumfries ka një reagim befasues kur u pyet për vendimin e penalltisë së Anglisë

Përfaqësueset
Koeman flet pas humbjes nga Anglia dhe parashikon fituesin e Euro 2024

Koeman flet pas humbjes nga Anglia dhe parashikon fituesin e Euro 2024

Ndërkombëtare
‘Rregulli’ zyrtar i UEFA-s që çoi në penalltinë e diskutueshme të Anglisë kundër Holandës

‘Rregulli’ zyrtar i UEFA-s që çoi në penalltinë e diskutueshme të Anglisë kundër Holandës

Përfaqësueset
Heroi i Anglisë në rolin e “oktapodit”: Parashikoi saktë se çfarë do të ndodhte në Holandë-Angli

Heroi i Anglisë në rolin e “oktapodit”: Parashikoi saktë se çfarë do të ndodhte në Holandë-Angli

Përfaqësueset
Van Dijk zbuloi skandalin që bëri gjyqtari Zwayer me të përfunduar ndeshja Holandë-Angli

Van Dijk zbuloi skandalin që bëri gjyqtari Zwayer me të përfunduar ndeshja Holandë-Angli

Përfaqësueset
Gary Neville dhe Ian Wright bënë debat “të nxehtë” për penalltinë e Anglisë

Gary Neville dhe Ian Wright bënë debat “të nxehtë” për penalltinë e Anglisë

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Holandë 1-2 Angli: Watkins dhe Palmer vlerësime të larta për pak minuta

Notat e lojtarëve, Holandë 1-2 Angli: Watkins dhe Palmer vlerësime të larta për pak minuta

Përfaqësueset
“Vyshken” Tulipanët në minutat shtesë: Watkins, heroi i Anglisë për t’i dërguar në finalen e Euro 2024 përballë Spanjës

“Vyshken” Tulipanët në minutat shtesë: Watkins, heroi i Anglisë për t’i dërguar në finalen e Euro 2024 përballë Spanjës

Përfaqësueset
Momente diskutabile në pjesën e parë Holandë-Angli: A ia mohua Fodenit goli dhe penalltia e “pa qenë” e Anglisë?

Momente diskutabile në pjesën e parë Holandë-Angli: A ia mohua Fodenit goli dhe penalltia e “pa qenë” e Anglisë?

Përfaqësueset
Penallti diskutabile për Anglinë përballë Holandës – shënon Kane

Penallti diskutabile për Anglinë përballë Holandës – shënon Kane

Përfaqësueset
Xavi Simons ‘bombardon’ portën e Anglisë

Xavi Simons ‘bombardon’ portën e Anglisë

Përfaqësueset
Tifozët anglezë mbesin të lënduar nga përleshja me ata holandezë

Tifozët anglezë mbesin të lënduar nga përleshja me ata holandezë

Përfaqësueset
Verbruggen apo Pickford? Kush është më i mirë në pritjen e penalltive

Verbruggen apo Pickford? Kush është më i mirë në pritjen e penalltive

Përfaqësueset
Finalisti i dytë: Holanda dhe Anglia futen me “peshat e rënda” – formacionet zyrtare

Finalisti i dytë: Holanda dhe Anglia futen me “peshat e rënda” – formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Pak orë para ndeshjes, Anglia pëson humbje jashtë fushe nga Holanda

Pak orë para ndeshjes, Anglia pëson humbje jashtë fushe nga Holanda

Përfaqësueset
Shqetësime te Holanda para ndeshjes me Anglinë? Koeman tregon çfarë po ndodh

Shqetësime te Holanda para ndeshjes me Anglinë? Koeman tregon çfarë po ndodh

Përfaqësueset
Gjysmëfinalja Holandë 1–2 Angli: Gjithçka çfarë ndodhi para, gjatë dhe pas ndeshjes

Gjysmëfinalja Holandë 1–2 Angli: Gjithçka çfarë ndodhi para, gjatë dhe pas ndeshjes

Përfaqësueset
Holandë – Angli: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikimi i gjysmëfinales së Euro 2024

Holandë – Angli: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikimi i gjysmëfinales së Euro 2024

Përfaqësueset
Pse Franca nuk do të luajë në ndeshjen për vendin e tretë në Euro 2024 pas humbjes nga Spanja?

Pse Franca nuk do të luajë në ndeshjen për vendin e tretë në Euro 2024 pas humbjes nga Spanja?

Përfaqësueset


mob5