LAJMI I FUNDIT:

Karl Heinz Rummenigge

91 Artikuj

“Ai u përgjigj brenda vetëm dy minutave”: Drejtuesi më i lartë i Bayern Munich ndan sekrete rreth transferimi të Harry Kane

“Ai u përgjigj brenda vetëm dy minutave”: Drejtuesi më i lartë i Bayern Munich ndan sekrete rreth transferimi të Harry Kane

Bundesliga
Pas skandalit të presidentit të federatës spanjolle edhe nga UEFA bëjnë arsyetim skandaloz

Pas skandalit të presidentit të federatës spanjolle edhe nga UEFA bëjnë arsyetim skandaloz

Ndërkombëtare
Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Bundesliga
Rummenigge flet për problemet e mëdha të dy gjigantëve evropianë: Juventusi bëri autogol, qesha me lajmet e Barcelonës për gjyqtarët

Rummenigge flet për problemet e mëdha të dy gjigantëve evropianë: Juventusi bëri autogol, qesha me lajmet e Barcelonës për gjyqtarët

Ndërkombëtare
Rummenigge kritikon transferimet e Bayernit: Mane dhe De Ligt nuk janë lojtarë të klasit botëror

Rummenigge kritikon transferimet e Bayernit: Mane dhe De Ligt nuk janë lojtarë të klasit botëror

Bundesliga
“Çfarë mund të ofrojë më shumë Barcelona?”, Rummenigge skeptik për transferimin e Lewandowskit

“Çfarë mund të ofrojë më shumë Barcelona?”, Rummenigge skeptik për transferimin e Lewandowskit

Ndërkombëtare
Rummenigge: Dybala transferimi i parealizuar, Lautaro ‘ëndrra e madhe’

Rummenigge: Dybala transferimi i parealizuar, Lautaro ‘ëndrra e madhe’

Bundesliga
Rummenigge: Pa Messin, Barcelonës i ishte thyer shpirti

Rummenigge: Pa Messin, Barcelonës i ishte thyer shpirti

Liga e Kampionëve
Rummenigge largohet nga Bayern Munich pas 19 vitesh si drejtues

Rummenigge largohet nga Bayern Munich pas 19 vitesh si drejtues

Bundesliga
“Kemi rënë dakord të ulemi” – Rummenigge lë të kuptohet se Flick mund të qëndrojë te Bayern Munich

“Kemi rënë dakord të ulemi” – Rummenigge lë të kuptohet se Flick mund të qëndrojë te Bayern Munich

Bundesliga
Rummenigge: Kam provuar të flas në telefon me Agnellin, por nuk më lajmërohet

Rummenigge: Kam provuar të flas në telefon me Agnellin, por nuk më lajmërohet

Ndërkombëtare
Bayern Munich refuzon zyrtarisht Superligën Evropiane: Për ne kanë rëndësi fansat, ne e duam Ligën e Kampionëve

Bayern Munich refuzon zyrtarisht Superligën Evropiane: Për ne kanë rëndësi fansat, ne e duam Ligën e Kampionëve

Bundesliga
Vjen reagimi i Bayernit për Superligën Evropiane, Rummenigge: Nuk do t’i zgjidhë problemet financiare që i ka shkaktuar coronavirusi

Vjen reagimi i Bayernit për Superligën Evropiane, Rummenigge: Nuk do t’i zgjidhë problemet financiare që i ka shkaktuar coronavirusi

Ndërkombëtare
Rummenigge: Bayern Munichu nuk është i interesuar të nënshkruajë Haalandin, kemi Lewandowskin

Rummenigge: Bayern Munichu nuk është i interesuar të nënshkruajë Haalandin, kemi Lewandowskin

Bundesliga
Rummenigge: Conte ka bërë punë të madhe te Interi, Lukaku është një kolos

Rummenigge: Conte ka bërë punë të madhe te Interi, Lukaku është një kolos

Serie A
Rummenigge: Kam qeshur kur e kam parë pagën e Messit

Rummenigge: Kam qeshur kur e kam parë pagën e Messit

Bundesliga
Rummenigge me elozhe për Salah: Ai është ‘Messi i Afrikës’

Rummenigge me elozhe për Salah: Ai është ‘Messi i Afrikës’

Bundesliga
Rummenigge: Kam lexuar për borxhet e Barcelonës dhe gati sa nuk u ngulfata

Rummenigge: Kam lexuar për borxhet e Barcelonës dhe gati sa nuk u ngulfata

Bundesliga
Rummenigge ndryshon mendje, pret largimin e Alabas nga Bayern Munichu

Rummenigge ndryshon mendje, pret largimin e Alabas nga Bayern Munichu

Bundesliga
A do të tentojë Bayerni transferimin e Mbappes, Rummenigge vjen me një përgjigje shumë interesante

A do të tentojë Bayerni transferimin e Mbappes, Rummenigge vjen me një përgjigje shumë interesante

Bundesliga
Rummenigge: Alaba mund të qëndrojë te Bayern Munichu

Rummenigge: Alaba mund të qëndrojë te Bayern Munichu

Bundesliga
Sulmuesit më të mirë në histori të futbollit, 30 lojtarë konkurrojnë për tri pozita

Sulmuesit më të mirë në histori të futbollit, 30 lojtarë konkurrojnë për tri pozita

Ndërkombëtare
Rummenigge konfirmon se Xabi Alonso do të jetë trajner i Bayern Munichut në të ardhmen

Rummenigge konfirmon se Xabi Alonso do të jetë trajner i Bayern Munichut në të ardhmen

Bundesliga
Bayerni pret ofertë për Thiagon në ditët e ardhshme

Bayerni pret ofertë për Thiagon në ditët e ardhshme

Bundesliga