LAJMI I FUNDIT:

Me skuter provoi të ngjitej shkallëve, pamjet e djaloshit nga Spliti bëhen hit në internet (Video)

Me skuter provoi të ngjitej shkallëve, pamjet e djaloshit nga Spliti bëhen hit në internet (Video)

Një i ri nga Spliti, qytet në Kroaci, është bërë i famshëm jo për ndonjë arritje, por për dështimin e tij.

Bëhet fjalë për një të ri, pamjet e të cilit janë shpërndarë gjithandej në internet, pas një përpjekje të pasuksesshme të tij.

Djaloshi kishte marrë skuterin e tij dhe me të ishte munduar të ngjitej në disa shkallë të qytetit.

Dhe, siç edhe mund të shihet në pamje, nuk ia ka arritur.

Megjithatë, përkundër kësaj, për fatin e tij të mirë, ai nuk është lënduar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Interesante
Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Fun
Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Interesante
YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

Virale
Lopa në Angli bëhet virale, bëhet kinse po fle në kohën e mjeljes

Lopa në Angli bëhet virale, bëhet kinse po fle në kohën e mjeljes

Interesante
Zhvendosja e hipopotamëve të Escobarit do të kushtojë 3.5 milionë dollarë

Zhvendosja e hipopotamëve të Escobarit do të kushtojë 3.5 milionë dollarë

Fun
Kalo në kategori