Për vetëm një muaj, do të vini re dallime serioze

Hani shëndetshëm gjatë gjithë ditës, spinaq, mish pule dhe brokoli. Ju absolutisht keni hequr dorë nga ushqimi i shpejtë. Vraponi duke shtyrë karrocën e fëmijës dhe mos hani kalori të tepërta. Rrallë hani jashtë dhe gatuani vaktet tuaja me avull. Megjithatë, çdo ditë kur peshoheni, gjendja me peshën nuk ndryshon.

Në vend që të mërziteni, filloni me ushtrime të thjeshta që do të çojnë në rezultate të shkëlqyera në kombinim me një ushqim kaq të ekuilibruar, transmeton Telegrafi.

Vrasësi i celulitit: Këto ushtrime do t’ju çlirojnë nga lëkura e portokallit, bëhen vetëm 10 minuta në ditë! Vrasësi i celulitit: Këto ushtrime do t’ju çlirojnë nga lëkura e portokallit, bëhen vetëm 10 minuta në ditë!

Nëse i aplikoni këto ushtrime çdo mëngjes, në tri seri me 15 përsëritje, do të vini re shpejt se në të vërtetë humbni 30 gramë yndyrë të pastër nga ijët, vithet ose kofshët çdo mëngjes.

Provoni ushtrimet nga shtëpia juaj dhe shijoni pamjen e trupit tuaj në pasqyrë…

View this post on Instagram

A post shared by Women Fitness⚡Weight loss 🇺🇸 (@fitness._touch)

/Telegrafi/