LAJMI I FUNDIT:

Shumica i veshin getet gabim: Ja se si të theksoni më së miri atributet tuaja

Shumica i veshin getet gabim: Ja se si të theksoni më së miri atributet tuaja
dreamstime

Ne i veshim getet pa menduar shumë se si t’i veshim siç duhet

Reklama

Nëse vishni shpesh gete, është koha të mësoni disa truke të thjeshta për t’i bërë ato të duken sa më mirë në trupin tuaj, për të nxjerrë në pah atributet tuaja dhe për të fshehur të metat tuaja.

Ka disa rregulla sesi getet do të duken më mirë në trup, pra të theksojnë atributet dhe të fshehin të metat.

Dhe për të mos pasur konfuzion, getet kanë një brez elastik, por nuk kanë zinxhir apo xhepa, gjithçka tjetër nuk janë gete, transmeton Telegrafi.

Këshilla:

▪ Mos i vishni me fanella shumë të shkurtra, përveç nëse do të bëni stërvitje.
▪ Zgjidhni një fanellë me gjatësi deri në mes të ijëve.
▪ Fanella në anën e pasme duhet të përfundojë poshtë të pasmeve.

Si të arrini dukjen perfekt të geteve mund ta shihni në videon e mëposhtme:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

Femra
Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Femra
Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Femra
Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ja si duket trupi i gruas më magjepsëse në botë: Burrat nuk mund t'i heqin sytë nga ajo

Ja si duket trupi i gruas më magjepsëse në botë: Burrat nuk mund t'i heqin sytë nga ajo

Psikoprofil
Përdorimi i çdo lubrifikanti nuk rekomandohet, mbani larg pjesëve tuaja intime

Përdorimi i çdo lubrifikanti nuk rekomandohet, mbani larg pjesëve tuaja intime

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori