0Shares

Charmaine Laurie ka evituar aksidentin, duke shmangur përplasjen me autobusin që doli prej kontrolli në një rrugë të ngrirë në Edinburgh të Anglisë.

Derisa po lëvizte mjegull të dendur, 45-vjeçarja vërejti në moment të fundit, që në shiritin e saj ndodhej një veturë që lëvizi në drejtim të kundërt, transmeton Telegrafi.

Megjithëse ishte në sekondat e fundit, arriti të merrte situatën nën kontroll dhe të kalonte në anën tjetër.

Shoferja Laurie

“Gjithçka ndodhi shumë shpejtë. Kur e kalova pengesën, zemra më kishte ndaluar” ka thënë Laurie.

Fillimisht, videoja që mund ta shihni më poshtë, kishte bërë xhiro në rrjetet sociale pa u ditur se kush është shoferi me aftësi të mahnitshme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)