Duke filluar nga sot, e deri në fund të muajit shkurt, në Gjirafa50 mund ta blini produktin tuaj të preferuar me zbritje, duke negociuar çmimin.

Nëse jeni duke kërkuar një laptop praktik me performancë të fuqishme, një televizor me rezolucion 4K, një kamerë GoPro, konzolë video-lojërash apo çfarëdo produkti tjetër, tani keni mundësi ta bleni me zbritje.

Thjesht, krejt çka duhet të bëni është të klikoni KËTU, ta zgjedhni produktin apo produktet tuaja të preferuara dhe të kontaktoni agjentët përmes mesazhit, duke negociuar çmimin e produktit të preferuar.

Në Gjirafa50, do të gjeni mbi 60.000 produkte, nga brendet më të njohura botërore të teknologjisë, duke përfshirë brende si Samsung, Sony, Apple, MSI, SteelSeries, GoPro, Dell, Lenovo, Xiaomi dhe shumë të tjera. Të gjitha produktet vijnë me garancion nga prodhuesi, ndërkohë transporti është falas për çdo produkt, në gjithë Kosovën.

Për çdo informatë shtesë mund të kontaktoni agjentët e shitjes përmes Livechat-it në www.gjirafa50.com, apo përmes telefonit në numrin +383 45 101 953.

Po ashtu, për më shumë informata mund të vizitoni dyqanin e Gjirafa50, në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj.