Në rrjetet sociale janë shfaqur fotot e ish-çiftit presidencial të realizuara gjatë dy eventeve gala të mbajtura më 4 dhe 6 nëntor në Floridë dhe Melania është shfaqur me edicione të zeza, të denja për vëmendje me atë rast

Gjatë mandatit presidencial të bashkëshortit të saj, sllovenia atraktive ka prezantuar shumë edicione të përkryera, ndërsa ndjeshmëria e stilit, gjykuar nga fotot e reja, nuk e ka lënë ende, transmeton Telegrafi.

Për mbrëmjen e parë gala në rezidencën e tyre në Florida, Melania zgjodhi një kominoshe elegante të zezë me firmën e stilistit amerikan Ralph Lauren – kreator i kultit të saj.

Reklama

Me një model të puthitur për beli ranë në sy edhe kominoshet e përmendura me një fjongo të zezë në qafë që i ngjante kravatës, të cilën në darkën e dytë gala e zëvendësoi me një fustan efektiv me firmën e shtëpisë së modës Valentino.

Reklama

Prerje me dimensione të mëdha dhe me mëngë të shkurtra të stolisura me pupla të gjata, Melania rrezatonte elegancë dhe për këtë fustan hoqi dorë shkurtimisht nga modeli i njohur i flokëve të stiluar, duke përqafuar frizurën me një gërshet të shkujdesur.

/Telegrafi/