Rihanna ka treguar se si e arrin pamjen natyrore të grimit me produktet e saj të kujdesit për lëkurën dhe grimit në një ‘tutorial’ të ri për Fenty Beauty.  

Nuk është sekret që Rihanna, 32 vjeç, është një ikonë grimi. Linjat e saj Fenty Beauty dhe Fenty Skin janë një sukses i vërtet.

Në videon e re për Fenty Skin , ajo shpjegon procesin e shpejtë për një pamje grimi natyral duke përdorur të gjitha produktet Fenty.

Këngëtarja e njohur ka theksuar se “grimi i  shkëlqyer vjen nga lëkura e shkëlqyeshme”!

Për ta parë hap pas hapi rutinën e Rihannas ndiqni videon më poshtë:

/Telegrafi/