LAJMI I FUNDIT:

Rastësi apo fat: Kjo ngjyrë është e vetmja gjë që duhet kur ke nevojë të tërheqësh vëmendje

Rastësi apo fat: Kjo ngjyrë është e vetmja gjë që duhet kur ke nevojë të tërheqësh vëmendje

Ka vetëm një ngjyrë që do jetë trendi i pranverës dhe verës

E gjithë bota e modës e di fuqinë e jashtëzakonshme që ka ngjyra e kuqe, e pamohueshme dhe shumë e pëlqyer

Kjo ngjyrë është e vetmja gjë që duhet kur ke nevojë të tërheqësh vëmendje. Që në kohët e lashta e akoma tani, kjo ngjyrë lidhet me bukurinë dhe nxitjen e shqisave.

Nuk e dimë nëse është rastësi apo fat, por e kuqja është protagoniste e të gjitha pasarelave për koleksionet pranverë-verë 2024.

Siç është vërtetuar në kopertinat e fundit të Vogue dhe reklamën e J.Lo për një markë bizhuterish, e kuqja aprovohet nga të gjithë.

Në prag të Shën Valentinit, nuk ka nevojë të kujtohet se e kuqja është simboli i kësaj feste, por edhe përtej, do ju duhet të dini listën e 5 nuancave të së kuqes që mund të zgjedhësh.

E kuqja e Shën Valentinit

getty

Shumë afër të kuqes së ndezur, por sërish klasike. Perfekte për mbrëmjen më romantike të vitit.

E kuqja Ferrari

getty

Nuk ka nevojë për koment, të kuqen e makinës më të njohur në botë e njihni të gjithë.

E kuqja e domates

getty

Kjo nuancë vjen e ndezur dhe e errët në të njëjtën kohë, klasike dhe e veçantë.

E kuqja qershi

getty

Nga flokët e personazheve të ekranit, të kuqen qershi e keni edhe te trendet e pranverës dhe verës në veshje, citon Anabel.

E kuqja “rich”

getty

Kjo nuancë anon nga vishnja dhe është versioni më i errët trend i së kuqes, por jep klasin që i duhet pamjes dhe efekti është i ndjeshëm. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja

A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja "qëndis" veshët për t'u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Femra
Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokë dhe stil
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Aknet në shpinë: Çfarë i shkakton dhe si duhet trajtuar ato!

Aknet në shpinë: Çfarë i shkakton dhe si duhet trajtuar ato!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Këshilla për bukurinë e thonjve

Këshilla për bukurinë e thonjve

Këshilla Estetike
Kalo në kategori