Edhe në kombinime krejtësisht njëngjyrëshe dhe biznesi, mund të dukeni shumë tërheqëse, interesante dhe me imagjinatë

Bashkëshortja e Princit Albert II të Monakos, kombinon me sukses veshje të stilit të biznesit tashmë të parë dhe të provuar dhe secila prej veshjeve të saj duket më interesante dhe më e guximshme sesa kur bëhet fjalë për “kolegen” e saj Kate Middleton dhe të tjerat.

Këto ditë bashkëshorti i saj ndodhet në izolim për shkak të Covid-it, ndaj princesha e Monakos i kryen detyrat e vetme. Një prej detyrave ishte edhe pjesëmarrja në meshë, ku stili i Charlenes ishte shumë elegant, transmeton Telegrafi.

Reklama

Kombinimi i një fanelle dhe një xhakete sportive ka qenë një hit absolut për dy sezonet e fundit, ndërsa princesha vendosi t’i sjellë këto pjesë në të njëjtën ngjyrë. Zgjedhja e saj është një rolë e thjeshtë dhe një xhaketë me duar të gjata, të cilat nuk i ka kombinuar me pantallona, siç ndodh zakonisht.

Reklama

Charlene zgjodhi një fund ngjyrë gri prej lëkure të krehur, një model shumë i lehtë dhe efektiv me prerje A, i cili bie deri në gjunjë dhe e bën veshjen e saj të duket më interesante dhe lozonjare. Kësaj ajo i shtoi çizmet gri të bëra nga i njëjti material – një model të gjatë me taka të holla.

Reklama

Edhe pse është e mbuluar me gri nga koka te këmbët, Charlene ka arritur një pamje interesante që e bën atë të dallohet nga turma me një zgjedhje të mirë të prerjeve dhe nuancave. /Telegrafi/