Ajo ka veshur pjesën e saj të kostume sportive të rastësishme duke u kthyer në ditët e para të famës në “The Simple Life”.

Dhe Paris Hilton u pa në artikullin e njohur të veshjeve gjatë fundjavës kur debutoi koleksionin e saj të ri Iconic Tracksuit në Los Angeles në LA Mart.

41-vjeçarja dukej rinore dhe lozonjare me tuta sportive rozë prej veluri, ndërsa festonte sipërmarrjen e saj të re të modës.

Ajo veshi kombinimin me një taka rozë të zbehtë dhe veshi doreza argjendi të shkëlqyeshme pa gishta për të shtuar disa intriga vizuale shtesë.

Paris Hilton e merr me hapa të shpejtë një mosfunksionim qesharak të garderobës Paris Hilton e merr me hapa të shpejtë një mosfunksionim qesharak të garderobës

Ylli i realitetit kishte veshur një bluzë të nxehtë rozë poshtë kapuçit të saj dhe kishte veshur bravat e saj bionde të lezetshme në një bisht të lartë që i dilte nëpër shpatulla.

Ajo mbante një nuancë të zbehtë rozë në buzë për t’iu përshtatur veshjes së saj dhe vendosi syze dielli për të kompletuar kombinimin e saj. /Telegrafu/