Paris Hilton qeshi me rrëmujën e këpucëve të saj.

Teksa u shfaq në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” në fillim të javës së kaluar, ylli doli e veshur me dy këpucë të ndryshme me fustanin e saj të gjelbër: një takë e thjeshtë bezhë dhe një tjetër me majë kristali.

Shfaqja e Fallon menjëherë vuri në pah momentin në TikTok dhe Instagram, duke shpërndarë një klip të Hilton me takat e saj të papërshtatshme të vendosura në këngën e Kreepa-s “Oh No”.


“Kur dilni me nxitim nga shtëpia me këpucët e gabuara”, shkruhej në mbishkrim.

Disa persona dyshuan se ajo thjesht po përpiqej të fillonte një trend të ri. “Pashë Paris Hilton të vishte taka të ndryshme, kështu që bleva taka të ndryshme”, tha një person me shaka. “Paris nuk vesh asgjë rastësisht”, shkroi një tjetër TikTok.


Hilton e mori të gjithën me qetësi, duke hedhur dy emoji për të qeshur dhe një emoji zjarri në komentet e “The Tonight Show” në Instagram dhe madje ndau reagimin e saj ndaj mosfunksionimit të garderobës në TikTok të enjten, duke tundur kokën me mosbesim ndërsa shikonte pamjet e modës së saj.

Për fat të mirë, kjo u korrigjua shpejt. Pas një pushimi në reklama, ajo ndërroi takën e saj të gabuar me një tjetër të zbukuruar, duke e përfunduar shfaqjen me këpucë të njëjta. /Telegrafi/