LAJMI I FUNDIT:

Palltot e lëkurës, fiksimi i gocave të famshme për këtë sezon

Palltot e lëkurës, fiksimi i gocave të famshme për këtë sezon

Ç’mund të themi për efektin e lëkurës?

Një alkimi rebelimi dhe minimalizmi, prakticiteti dhe joshjeje, agresivitet dhe elegancë, me pak fjalë të gjitha në një! E vetmja që duhet të keni në gardërobë për këtë sezon është palltoja prej lëkure.

Konfirmimi vjen nga vajzat e famshme dhe nga pasarelat si një triumf i lëkurës, kudo!

Palltot e gjata mund të vishen me gjithçka poshtë, ose me asgjë, sipas dëshirës! Me një këmishë polo, xhinse, e sigurt është që palltoja e lëkurës ka vendin e nderit në tendencat vjeshtë/ dimër.

Disa nga vajzat e famshme janë bërë protagoniste të stilit duke e mbajtur në trup, por në të gjitha versionet e mundshme: e zezë, gri, vishnje apo me motive gjarpri.

Rihanna, Emily Ratajkowski, Katie Holmes, Kylie Jenner e plot goca të tjera të famshme sapo na vërtetuan me foto fiksimin me këtë pallto:

Rihanna

Kylie Jenner

Kim Kardashian

Kendall Jenner

Hailey Bieber

Emily Ratajkowski

Elsa Hosk

Dua Lipa

Katie Holmes

Alexa Chung

Në trend Femra

Më shumë
Këto janë profesionet që kërkohet një IQ e lartë, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e këtyre profesionistëve

Këto janë profesionet që kërkohet një IQ e lartë, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e këtyre profesionistëve

Psikologji
12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

Femra
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja

A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja "qëndis" veshët për t'u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Kjo është arsyeja e vetme pse ju dalin puçrra në ballë

Kjo është arsyeja e vetme pse ju dalin puçrra në ballë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Dëgjo me zemër

Dëgjo me zemër

Prindër dhe fëmijë
Kalo në kategori