LAJMI I FUNDIT:

Një shofer në Kroaci pati vështirësi të parkonte veturën – nervozoi pjesëmarrësit në trafik por argëtoi banorët e pallateve përreth

Një shofer në Kroaci pati vështirësi të parkonte veturën – nervozoi pjesëmarrësit në trafik por argëtoi banorët e pallateve përreth

Një video nga Spliti i Kroacisë është shpërndarë në rrjetet sociale në të cilën shihet një shofer i panjohur duke u përpjekur të parkojë një makinë në trotuar.

Reklama

Sipas mediave kroate, përcjell Telegrafi, edhe pse është e qartë se bëhet fjalë për një hapësirë në të cilën një shoferi me përvojë do t’i nevojiteshin pak sekonda, këtij shoferi i nevojitej shumë më tepër.

Ai jo vetëm që u mundua për një kohë të gjatë për të “rregulluar” makinën, por ka mërzitur edhe pjesëmarrësit e tjerë të trafikut.

Megjithatë, kanë qenë banorët e pallateve aty pranë, të cilët filmonin me entuziazëm gjithçka, ata që me gjasë janë argëtuar me atë që kanë parë. /Telegrafi/


Në trend Auto

Më shumë
Cilat janë veturat më të shitura në botë?

Cilat janë veturat më të shitura në botë?

Auto
Shikoni shoferët e Milwaukee duke fluturuar mbi një “gungë” gjigante për ndalim të shpejtësisë

Shikoni shoferët e Milwaukee duke fluturuar mbi një “gungë” gjigante për ndalim të shpejtësisë

Auto
Si shiteshin makinat në Shqipërinë e viteve 1930?

Si shiteshin makinat në Shqipërinë e viteve 1930?

Auto
Sotftueri Beta i

Sotftueri Beta i "vetë-drejtimit të plotë" nga Tesla-s arrin në Evropë dhe Australi

Auto
Drejtori ekzekutiv i Tesla-s, Elon Musk vlerëson lartë strategjinë e Ford-it për veturat elektrike

Drejtori ekzekutiv i Tesla-s, Elon Musk vlerëson lartë strategjinë e Ford-it për veturat elektrike

Auto
Milioneri nga Finlanda merr një gjobë prej 121 mijë eurove

Milioneri nga Finlanda merr një gjobë prej 121 mijë eurove

Auto
Kalo në kategori