LAJMI I FUNDIT:

Ngjyra e preferuar e manikyrit e vajzave të famshme për këtë verë

Ngjyra e preferuar e manikyrit e vajzave të famshme për këtë verë

Është vera, që do të thotë se të famshmit po ndërrojnë manikyrët e tyre neutralë për nuanca të freskëta të ndezura.

Reklama

Dhe deri tani trendi më i madh që po shohim është zgjedhja e ngjyrave të thonjve neon, te shumica e vajzave të famshme.

Selena Gomez ka eksperimentuar me një numër të shkëlqyeshëm ngjyrash javët e fundit, duke filluar me një nga ngjyrat më të nxehta të vitit – neon i gjelbër. Ne kemi parë hijen e favorizuar nga stili i caktuar për këpucë dhe çanta por tani është vendosur të bëhet një e preferuara e re në sallonin e thonjve.


Gomez veshi nuancën e ndritshme për të promovuar koleksionin e saj të ri me markën e rrobave të banjës La’Mariette dhe ne jemi të fiksuar me kontrastin e freskët që ngjyra krijon me grimin e saj të syve në perëndim të diellit.

Motrat Kardashian janë ithtaret e thonjve neon për vite me radhë, por këtë vit ato e kanë rritur atë një ose dy nivele duke përqafuar hije të pazakonta. Khloe Kardashian – e cila shpesh zgjedh rozën për thonjtë – zgjodhi ngjyrën e verdhë me shkëlqim për t’iu përshtatur fushatës së saj të re neoni për markën Good American.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Dhe sigurisht, motra e Kardashian, Kylie Jenner është mbase adhuruesja më e madhe e thonjve shumëngjyrësh, që ka vendosur pothuajse çdo nuancë ndër vite. Ajo ka zgjedhur thonjtë me pamje të lagësht me ngjyrë portokalli neoni. /Telegrafi/