Kylie Jenner tregoi një kostum shumë më të qetë për Halloween dje (e diele) sesa në vitet e kaluara.

Ylli 24-vjeçar u vesh si një mace e zezë e thjeshtë ndërsa festonte festën me të dashurin Travis Scott, 29 vjeç dhe vajzën Stormi, tre vjeç në shtëpinë e Kim Kardashian .

“Në modalitetin e plotë të nënës këtë Halloween, shpresoj që të gjithë të kenë një natë të sigurt”, shkroi ajo një postim me imazhe të ditës së tyre familjare.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)


Kylie ndau shumë foto të ëmbla të ditës dhe tregoi barkun e saj në rritje me një kostum të zi, të cilin e kombinoi me çizme dhe një pallto lëkure.

Reklama

Ajo pikturoi mustaqe dhe një hundë në fytyrën e saj dhe shtoi buzëkuq të zi dhe veshë maceje për të kompletuar kostumin e thjeshtë, duke mbajtur gjithashtu një çantë mace të zbukuruar nga Judith Leiber.

Reklama

Foto: Instagram

Ndërsa ajo kanalizonte një mace, Travis u vesh si Michael Myers (një personazh imagjinar nga seria e filmave slasher për Halloween), por shtoi shijën e tij personale teksa veshi xhinse dhe një xhaketë letre.

Ndërsa Stormi u shfaq si një sirenë e kompletuar me një kostum të zbukuruar me perla dhe një kurorë me guaskë deti.

Foto: Instagram

Vitin e kaluar për Halloween, Kylie kishte dalë plotësisht si një gjarpër kobra për të festuar motrën Kendall Jenner në një festë tematike për ditëlindjen.

Reklama

Por duke qenë se aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të dytë, ajo zgjodhi të mos eksperimentonte shumë.

Foto: Instagram

Kylie njoftoi shtatzëninë e saj në shtator dhe ka dashur ta shfaqë atë në Instagram, e cila është në mënyrë dramatike e ndryshme nga shtatzënia e saj e fundit shumë e fshehur. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Instagram