LAJMI I FUNDIT:

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Edhe pse në ëndrrat tona tashmë jemi shpesh në ankth, në realitet stili i biznesit është ende pjesë e përditshmërisë sonë

Reklama

Eleganca garantohet nga nuancat e ndryshme të blusë, janë të lehta për t’u veshur dhe për t’u kombinuar çdo sezon.

Nëse po kërkoni diçka të bukur dhe klasike, pa u menduar shumë, ky është stili ideal, transmeton Telegrafi.

Ky variant ia vlen të vishet, çdo stinë është ideal për një kostum në ngjyrë blu.

Vijat janë gjithmonë në trend, ne i duam në stilin detar, por edhe në botën e veshjeve të biznesit.

Një këmishë në ngjyrën e qiellit të kthjellët është gjithmonë një element i mirë për stilin e zyrës.

Nuk kemi nevojë për diçka zyrtare poshtë xhaketës, një bluzë e bardhë e thjeshtë është gjithashtu e mrekullueshme.

Pjesë e kësaj historie janë edhe xhinset, të cilat përshtaten në mënyrë të përsosur me xhaketa me shpatulla të gjera.

Fustanet deri në gjunjë duken veçanërisht të mira me këpucë salloni.

Victoria Beckham ka bluza super valëvitëse, stili retro i biznesit e frymëzon atë.

Ndër detajet e këndshme të biznesit, bie në sy një shall mëndafshi, le të jetë i një ngjyre tjetër.

Mushama xhins mund ta vishni edhe si fustan.

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Psikoprofil
Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Versioni i ri i manikyrit të Hailey Bieber për vjeshtën

Versioni i ri i manikyrit të Hailey Bieber për vjeshtën

Manikyr dhe pedikyr
Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Këshilla dhe arsye
Liri fantastik: Vlerësohej nga kulturat e lashta, madje edhe sot është materiali më i kërkuar i fundverës

Liri fantastik: Vlerësohej nga kulturat e lashta, madje edhe sot është materiali më i kërkuar i fundverës

Keshilla Modë
Kalo në kategori