Aktorja e famshme ka ndarë në profilin e saj të Instagramit dukjen e re

Reese Witherspoon, aktore e famshme, ka shfrytëzuar rastin që me fansat e saj në rrjetin shoqëror Instagram të ndajë dukjen e saj të re dhe zgjedhjen e frizurës për verë! – transmeton Telegrafi.

Se a ka ngazëlluar Reese me imazhin e ri mund të shihet në publikimin e xhirimit të shkurtër.

View this post on Instagram

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on Jun 4, 2019 at 11:05am PDT

Për stilizimin e flokëve të aktores së famshme është kujdesur Lona Vigi, floktare shumëvjeçare e të famshmëve.

Vera është koha e duhur për ndryshime, pra edhe ju të mendoni për frizurën bob, e cila do t’ju ndihmojë që të dukeni më e re dhe më e relaksuar, mu si edhe Reese Witherspoon! /Telegrafi/