LAJMI I FUNDIT:

Modelja amerikane vendos t’i heqë fillerët dhe t’i rikthehet dukjes së mëparshme

Modelja amerikane vendos t’i heqë fillerët dhe t’i rikthehet dukjes së mëparshme
(Foto: Instagram/blacchyna)

Modelja amerikane, Blac Chyna, së fundmi ka nisur procesin e heqjes së fillerëve dhe zvogëlimit të të pasmeve dhe gjoksit për t’iu rikthyer dukjes së mëparshme.

Reklama

Ajo ndau video të shumta në profilin e saj në Instagram në fillim të këtij muaji, duke treguar se si duket tani, ndërsa deklaroi se i vjen keq që vendosi të ndryshojë, por theksoi se e bëri këtë vetëm sepse e bënë të tjerët.

Buzë të plota e të bukura mund të kemi edhe pa i fryrë me mbushës: Ndiqni udhëzimet
Lexo po ashtu Buzë të plota e të bukura mund të kemi edhe pa i fryrë me mbushës: Ndiqni udhëzimet

“Dua që të gjitha zonjat të dinë të mos bëjnë injeksione silikoni, sepse mund të sëmuresh, mund të vdesësh, mund të kesh komplikime dhe të gjitha këto çmenduri”, është shprehur Chyna duke shtuar se ishte vetëm 19 vjeçare kur i nisi këto procedura kozmetike.

View this post on Instagram

A post shared by Blac Chyna 💋 (@blacchyna)

Edhe pse shumëkush i ka thënë se procesi i heqjes së fillerëve dhe botoksit do të ishte i dhimbshëm, ajo nuk hoqi dorë nga vendimi i saj. 34-vjeçarja ka thënë se nuk ishte e shqetësuar për mundësinë e lëndimit dhe tashmë është lodhur nga opinioni se si duhej të dukej.

Modelja, e cila u bë e famshme prej se u një yll në programe reale televizive, përveç ndryshimit fizik, vendosi ta ndryshojë edhe sjelljen duke vendosur ta çaktivizojë profilin në faqen e internetit OnlyFans për hir të dy fëmijëve të saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Blac Chyna 💋 (@blacchyna)


Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

Femra
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Trembëdhjetë fustane më të shtrenjta të të gjitha kohëve

Trembëdhjetë fustane më të shtrenjta të të gjitha kohëve

Moda
Kalo në kategori