LAJMI I FUNDIT:

Modeli i rrobave të banjës që do të dominojë këtë verë

Modeli i rrobave të banjës që do të dominojë këtë verë

U përshtatet në mënyrë të përsosur të gjitha femrave dhe krijojnë shumë rehati

Reklama

Miley Cyrus ka bërë një reklamë fenomenale për Gucci-n, duke u shfaqur me modelin e kësaj marke të rrobave banje.

Këngëtarja ka festuar suksesin e fundit të hitit të saj të madh “Flowers”, duke postuar një foto me rroba banje të kuqe në profilin e saj në Instagram.

Miley Cyrus ka bërë të ditur se hiti i përmendur është numri 1 absolut në të gjitha top listat botërore, ndërsa fansat tashmë po flasin se Miley ka bërë himnin për femrat e forta, transmeton Telegrafi.

Me këtë rast Miley ka veshur rroba banje të kuqe me pjesën e sipërme të thjeshtë që i ngjan një sytjene sportive, ndërsa pjesa e poshtme është në formën e brekëve të zakonshme e të rehatshme të lidhura me një kopsë të zezë.

Ky model Gucci është një dizajn ekskluziv i Tom Ford-it dhe u shfaq në koleksionin Pranverë/Verë 1997.

View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)

Edhe pse prej shumë vitesh ajo i dërgonte publikut sinjale “të gabuara” sesi ha ushqim të pashëndetshëm dhe si jeton për veset, Miley sërish kujdeset shumë për dietën dhe ushtrimet e saj, gjë që vërehet në trupin e saj të tonifikuar.
Dihet se Miley është vegane, i pëlqen joga dhe të gjitha llojet e sporteve, të cilat i praktikon rregullisht për të qëndruar e vitale.

View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)

/Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Bebja këtu
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

Femra
Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Femra
Kalo në kategori