LAJMI I FUNDIT:

Modelet e flokëve për në plazh: Nga gërshetat te topuzët më të lartë dhe tallaze

Modelet e flokëve për në plazh: Nga gërshetat te topuzët më të lartë dhe tallaze
gettyimages

Flokët e plazhit kanë jetën e tyre, mund të jenë të pamundur për t’u bashkuar, por kjo është arsyeja pse janë ideale për disa stile rastësore

Ne sjellim ide që janë të lehta për t’u rregulluar.

Nëse nuk keni një llastik, ka shalle të ndryshme me të cilat mund të dekoroni flokët veror dhe t’i jepni stilit tuaj një notë të veçantë.

Në përgjithësi modelet e flokëve të përditshme me xhufka me tallaze janë kaq të papërmbajtshme, të përsosura për stilin veror.

Nëse ju shqetëson pjesa e përparme e flokëve, bëni gërsheta të holla, transmeton Telegrafi.

Edhe shallet e vogla kanë një vend të veçantë në gardërobën e verës – ato shkojnë rreth krahut ose në flokë.

Ka një sërë llastikash gome që mund t’i vendosni rastësisht në bishta të improvizuara.

Vajzat boho e dinë që gërshetat e vogla shkojnë në një bisht të madh.

Këto kopse janë kthyer nga vitet nëntëdhjetë, duke zbukuruar tani flokët tanë më të bukur të plazhit.

Me dy bishta të mbajtura lart, mund të pushoni në diell për ditë të tëra.

Flokët me gëzof janë të shkëlqyera për modele flokësh që duken sikur janë mbledhur me nxitim, rastësisht.

Është koha e duhur për dekorime të frymëzuara nga motive lulesh.

Një bisht i ulët është një nga modelet më të mira të flokëve që mbajmë në të gjitha stinët.

/Telegrafi/