LAJMI I FUNDIT:

Miley Cyrus ka veshur një fustan 50.000-dollarësh në videoklipin e saj të ri!

Miley Cyrus ka veshur një fustan 50.000-dollarësh në videoklipin e saj të ri!

Rroba me dantella, një kostum në trupin e zhveshur dhe një mesazh i fortë

Reklama

Këngëtarja dhe aktorja, Miley Cyrus, e njohur për sjelljet e saj rebele dhe për kombinimet e diskutueshme të modës, pas një kohe të gjatë ka publikuar këngën dhe videoklipin e ri të quajtur “Flowers”.

Në videoklip vishte pjesë të ndryshme të modës dhe ajo që ra më shumë në sy ishte fustani i artë, i cili është një nga shembujt e ruajtur të stilistit të famshëm Yves Saint Laurent, transmeton Telegrafi.

Meqë ra fjala, një fustan i tillë i viteve nëntëdhjetë të shekullit të kaluar u shit në një faqe interneti prestigjioze të modës për 50.000 dollarë (rreth 46.000 euro), por shtohet pyetja nëse ky është pikërisht ai që Miley ka marrë me vete, por lind pyetja nëse kjo është pikërisht ajo që Miley solli në videoklipin e saj.

GettyImages

Prerja e pazakontë e fustanit të artë të kujton rrobat e faraonëve të lashtë, dhe praktikisht përbëhet nga dy pjesë – pjesa e sipërme ka një kapuç dhe është në formën e një palosje që është mjaft e shkurtër për të zbuluar stomakun. Pjesa e poshtme e fustanit të stilistit të famshëm francez i ngjan një fundi, i ngjashëm me atë të veshur nga vallëzueset në Lindjen e Mesme. Nuk ka dyshim se Laurent e gjeti frymëzimin në kulturat ekzotike dhe do të thoshim në Orient.

Në video, Miley shihet edhe me të brendshme të zeza me dantella, si dhe një kostum meshkujsh “oversize”, poshtë të cilit nuk kishte asgjë dhe e kishte veshur me guxim me këpucë me majë.

Miley e publikoi këngën në ditëlindjen e ish-bashkëshortit të saj, aktorit Liam Hemsworth. Teksti në fillim të këngës supozohet se aludon dhe flet për shtëpinë ku ata jetonin në Malibu, e cila u dogj nga zjarri. Dhe siç raportojnë mediat e huaja, besohet se këngëtarja ka regjistruar një video në shtëpinë që Liam e kishte përdorur më parë për të tradhtuar Miley-n me më shumë se 14 femra.

Fjalët në këngën e saj dhe si përcjellin një mesazh të fortë, flasin për dashurinë që secili duhet të ketë dhe të kultivojë ndaj vetes. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Ekspozimi i reperes amerikane me rroba banje që mori kritika për dukjen e saj

Ekspozimi i reperes amerikane me rroba banje që mori kritika për dukjen e saj

Femra
Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Moda
Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Në çift
Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike

Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike

Moda
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori