Megan Fox tregtoi takat e saj për atlete ndërsa merrte pjesë në festën ekstravagante të dasmës së Kourtney Kardashian dhe Travis Barker në Portofino, Itali, të dielën.

Për dasmën buzë shkëmbit, aktorja kombinoi fustanin e saj të zi me korse Zuhair Murad Couture me taka të ngjashme.

Por sipas fotove të saj të fundit nga pritja madhështore – ku të ftuarve u shërbyen një sasi e mjerë makaronash – Fox ndërroi një palë këpucë më të rehatshme për të festuar natën.

“Shkuam në një dasmë…” shkroi ajo në postimin e së mërkurës në Instagram , i cili tregonte të fejuarin Kelly duke lidhur atletet e saj.

Megan Fox shfaqet mahnitëse në të zeza gjatë paraqitjes në “Billboard Music Awards 2022” Megan Fox shfaqet mahnitëse në të zeza gjatë paraqitjes në “Billboard Music Awards 2022”

Fox e mbajti të paprekur pjesën e tjetër të veshjes së saj mahnitës dhe duket se MGK, nuk ndryshoi fare. /Telegrafi/