LAJMI I FUNDIT:

Mbretëresha Letizia me një kostum ngjyrë të kuqe të ndezur ka lënë në hije të gjithë të pranishmit

Mbretëresha Letizia me një kostum ngjyrë të kuqe të ndezur ka lënë në hije të gjithë të pranishmit

Nuk është çudi që shumë e quajnë atë perëndeshë e stilit

Reklama

Mbretëresha Letizia është një nga femrat më elegante në botë dhe këtë e ka dëshmuar sërish, kur u shfaq në një ngjarje të mbajtur për përkujtimin e njëqindvjetorit të “Casa del Libro”.

Dihet se Letizia shpesh vesh rroba në ngjyrë të kuqe dhe kështu ka qenë edhe sot.

Domethënë, ajo kishte veshur një set të firmosur nga shtëpia e modës “Zara”, i përbërë nga pantallona të gjera të kuqe dhe një bluzë asimetrike me mëngë të gjata, transmeton Telegrafi.

profimedia

Meqë ra fjala, kompleti ka kushtuar 80 euro, prandaj shumë e krahasojnë me Kate Middleton, të cilën e quajnë “dukesha kursimtare”, sepse shpesh vesh rroba të përballueshme.

Mbretëresha e ka kombinuar këtë set të bukur me një çantë metalike-argjendi dhe taka në të njëjtën ngjyrë.

Ajo mbante vathë floriri si bizhuteri dhe grimi i thjeshtë i vinte në pah bukurinë e saj natyrale. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Instruktorja e notit paralajmëron prindërit: Mos blini kurrë rroba banje për fëmijë në këtë ngjyrë

Instruktorja e notit paralajmëron prindërit: Mos blini kurrë rroba banje për fëmijë në këtë ngjyrë

Këshilla për prindër
Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Moda
Po nëse testi i shtatzënisë rezulton pozitiv pas një aborti: Hormonet nuk janë fajtori i vetëm

Po nëse testi i shtatzënisë rezulton pozitiv pas një aborti: Hormonet nuk janë fajtori i vetëm

Shtatzëna
Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Në çift
Hailey Bieber zgjedh të vishet me kreacionin e dizajneres shqiptare, Nensi Dojaka

Hailey Bieber zgjedh të vishet me kreacionin e dizajneres shqiptare, Nensi Dojaka

Femra
Kalo në kategori