Për të festuar Ditën e Shën Valentinit, markat si Nike dhe Adidas po nxjerrin sende të mbushura me zemra.

Me festën afër, Marc Jacobs ka zbuluar një koleksion të plotë duke përfshirë artikuj prej lëkure, aksesorë dhe pjesë të veshjeve të zbukuruara me zemra.

Këtu është një udhëzues dhuratë, nga të brendshme femrash deri në bizhuteri: